Název společnosti

Home / Ostatní cinnosti / Ostatní činnosti /

zpracování mezd Praha

Služby v oblasti pracovně právních vztahů a personalistiky, mzdové poradenství, zpracování mezd - to vše a ještě více nabízí naše společnost atc AUDIT s.r.o. Praha. V rámci outsourcingu mezd Vám doručíme postupy pro sběr a zpracování mzdových dat, a to s ohledem na požadavky Vaší společnosti. Kontaktujte nás.
vedení účetnictví Praha

chillery

Chillery jsou zdroje chladu pro klimatizační systémy, technologické a laboratorní účely. Médiem pro přenos chladu od zdroje ke spotřebě bývá nejčastěji voda nebo nemrznoucí směs glykolu. nabízíme kvalitní venkovní i vnitřní chillery. Více na našich stránkách.
klimatizace

cateringové služby Praha

Již od roku 1993 nabízíme komplexní cateringové služby převážně pro Prahu, ale i celou Českou republiku. Uspořádáme Vám akci dle Vašeho přání a postaráme se kompletně o průběh, zatímco Vy si budete party užívat společně s Vašimi zaměstnanci, rodinou, přáteli či obchodními partnery. Kontaktujte nás a nechte si naplánovat nezapomenutelný večer od firmy Bohemia Party Servis.
catering Praha

svařování Prostějov

Strojírny PRECIOSA, a.s. v závodu v Brodku u Konice, okres Prostějov, nabízí ruční svařování uhlíkové a slitinové oceli, hliníku a nerezové oceli. Mezi další služby, které nabízíme patří broušení, tryskání, soustružení a frézování.
soustružení Prostějov

Najděte přesně to, co hledáte

Navštivte náš katalog firem, ve kterém najdete veškeré informace a odkazy. Pevně věříme, že v našem katalogu naleznete vše, co hledáte. U nás máte veškeré informace na jednom místě a nemusíte tak trávit dlouhé hodiny hledáním na internetu.